grafiki reklamowe Stęszew naprawa plandek Stęszew producent namiotów Stęszew pokrowce samochodowe Stęszew reklamy na plandekach Stęszew plandeki samochodowe Dobieżyn

Polityka prywatności serwisu www.best-plan.pl

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług.
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

BEST-PLAN S.C. z siedzibą ul. Andrzejewskiego 8, 62-060 Stęszew, NIP: 777-281-21-21

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.best-plan.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

O firmie

Produkujemy m.in. plandeki samochodowe i przyczepowe, namioty, markizy. Wykonujemy grafiki, banery. Obsługujemy: Dobieżyn, Grodzisk wielkopolski, Stęszew, Poznań, Nowy tomyśl, Pniewy, Opalenica, Wielkopolska i okolicę.

Dane adresowe

  • Zakład produkcyjny:
    Stęszewska 12, Dobieżyn
  • Siedziba firmy:
    Andrzejewskiego 8, Stęszew

Dane kontaktowe

Godziny pracy

  • Przez email 24 / 7
  • Pon. - Pt.: 8-16
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Plandeki samochodowe, Plandeki przyczepowe, Naprawa plandek, Grafiki na plandekach, Banery reklamowe, Namioty, Markizy